3Д тестер DREHplus для прив'язки інструменту по трьох осях на токарному верстаті


Виміряйте ваші токарні інструменти по всіх осях, особливо по Y


Ніяке інше вимірювальне обладнання не дає вам можливості просто, точно і швидко виміряти ваш інструмент з обертового центру в вашому токарному верстаті.

Це стало можливим завдяки нашій унікальній технології зондування, яку ми розробили спеціально для використання на вашому токарному верстаті.

На кулі неможливо точно виміряти гострі токарні інструменти. Ось чому 3D Tester DREHplus має запатентований корпус з конічним зондуванням. При цьому ви безпосередньо вимірюєте центр шпинделя, як по осі X, так і по осі Y. Немає необхідності в подальших обчисленнях, так як X = 0 і Y = 0.
Інноваційні технології зондування

Конічний корпус зонда дозволяє вимірювати будь-яку можливу ріжучу пластину з різними радіусами і / або кутами в будь-якій точці корпусу зонда. Ви перевіряєте, поки обидва індикатора не показують «0». У цьому положенні контур конічного зондуючого корпусу знаходиться точно на осі симетрії.

 

Вісь Y

Ніяке інше вимірювальне обладнання не дає можливості так просто, точно і швидко виміряти обертається центр прямо на вашому токарному верстаті.

Y = 0 відповідає центру обертання. В результаті ви гарантуєте найкращу обробку, продовжуєте термін служби і зберігаєте найкращі поверхні.
Вісь X

Без будь-яких додаткових обчислень ви вимірюєте свої інструменти до центру шпинделя, відповідно X = 0.
Вісь Z

Також в Z ви можете виміряти всі інструменти, беручи до уваги зміщення довжини вашого верстата.

Артикул
Опис
Хвостовик
Довжина
Індикатор
001V2T020
3D-тестер DREHplus
Ø20
135
Ø3,6 / Ø3,2
00163T036
Наконечник тестера DREHplus

34
Ø3,6 / Ø3,2
00163D099
Ущільнювач для зонду 3D-тестера