Повна система Tschorn 4.0 прив'язки деталі і інструменту по осях координат


Нова модель!

Вже включені макроси Fanuc або Siemens (цикли)!


TSCHORN 4.0 - повна вимірювальна система прив'язки (точність +/- 0,003 мм)

Арт. 00SYS1020


Новий кромкошукач TSCHORN 4.0 автоматично знаходить нульову точку вашої заготовки. Також можливо автоматично виміряти заготовку - це важливий крок на шляху до автоматизації.Модуль відправки сигналу був інтегрований в тестер, який зв'язується з одержувачем. Ви можете розмістити цей модуль приймача, наприклад, прямо на консолі машини. Тепер ви можете бачити вбудовані контрольні лампи на протязі всього процесу вимірювання. Контрольні лампи на тестері і на приймачі інформують про стан пристрою, радіоуправлінні, а також про процес вимірювання.


Тестер дозволяє машині обробляти вимірювальні сигнали безпосередньо в системі управління машиною. Ця функція не залежить від виробника системи управління машиною. Ось чому ви можете легко використовувати його на різноманітних фрезерних верстатах і обробних центрах.


Датчик прив'язки також автоматично здійснює зв'язок за допомогою радіо управління і діє в якості відправника. Через приймач сигнал радіоуправління безпосередньо передається на ЧПК верстата.
Оптичний датчик прив'язки з радіоуправлінням є ідеальної допомогою для оператора фрезерних верстатів / обробних центрів. Під час налаштування машини ви можете просто і автоматично виміряти ваші інструменти.


У серійному виробництві датчик прив'язки може використовуватися для перевірки інструментів, наприклад, при виявленні поломки інструменту.


Невеликі інвестиції - великі вигоди!Автоматизація ніколи ще не була такою простою!
Повна вимірювальна система прив'язки містить:

- 1 кромкошукач 3D - для визначення нульової точки заготовки

- 1 датчик прив'язки - для визначення довжини інструменту

- 1 приймач - який підключений до обох пристроїв, але може використовуватися тільки для одного пристрою одночасно

- Макроси Fanuc або Siemens (цикли)